close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 30 kwietnia 2015

  Zapraszamy polskie spółki do prezentacji swej oferty.

  Uprzejmie informujemy, że Ambasada RP w Meksyku organizuje polskie stoisko informacyjne na Międzynarodowych Targach Expo Med 2015– największej i najważniejszej imprezie wystawienniczo-handlowej branży medycznej w Meksyku. Targi odbędą się w dniach 10-12 czerwca br. w mieście Meksyk. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://expomed.com.mx/en.

   

  W edycji Expo Med 2014 wzięło udział ponad 100 wystawców z całego świata, w tym najważniejsze firmy z Meksyku, Europy, Ameryki Płd. i Stanów Zjednoczonych. Targi odwiedziło blisko 5000 gości.

   

  Cieszy nas niezmiernie wzrost, jaki branża produktów medycznych i wyposażenia szpitali odnotowuje w ostatnich latach w Polsce. Równocześnie dostrzegamy nowe możliwości eksportowe i inwestycyjne stojące przed branżą w Meksyku, zwłaszcza że w lutym br. doszło do podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy polskim Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) a Meksykańską Komisją Federalną ds. Ochrony przed Zagrożeniem Sanitarnym (COFEPRIS), co z pewnością będzie prowadzić do pogłębiania współpracy polsko – meksykańskiej w zakresie leków i wyrobów medycznych.

   

  Z tego względu jesteśmy bardzo zainteresowani możliwością zaprezentowania Państwa oferty podczas targów ExpoMed 2015. Najskuteczniejszą formą promocji byłby osobisty udział przedstawiciela Państwa firmy w imprezie. Gdyby nie było to możliwe, będziemy wdzięczni za przesłanie na adres Ambasady materiałów promocyjnych i informacyjnych (broszur, ulotek, płyt cd/dvd) w języku hiszpańskim lub angielskim.
   

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z panią Moniką Pęgiel-Dromundo: Monika.Pegiel-Dromundo@msz.gov.pl.

   

  Materiały reklamowe i informacyjne prosimy przesyłać na adres:

  Embajada de Polonia
  Calle Cracovia 40,
  Colonia San Ángel
  Del. A. Obregón
  01000 México D.F.
  Mexico

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: